4. Den s ozubnicí a Duchem Muhu

 Závěrečný den našeho pobytu jsme věnovali místní velké vzácnosti - Výtopna a ozubnicová dráha.  Krásnou procházkou jsme došli k Muzeu v Kořenově, kde nás čekali místní nadšenci, kteří nás provedli celou historií místní dráhy. Ve Výtopně jsme se stali součástí jedinečných dieslových strojů a cestou zpět jsme opět obdivovali místní faunu a flóru. Odpoledne jsme řešili vědomostní úkoly a hráli různé sportovní hry. Po večeři jsme nastoupili k slavnostnímu zakončení a vyhlášení soutěží jednotlivců i skupin. Opět k nám zavítal duch Jizerských hor a víla Jizerína. Pobyt nám rychle utekl, ale zážitků máme mnoho:

Se školou na golf
Česko sportuje
Čtení pomáhá
Ovoce a zelenina do škol
MAS Podlipansko
DM preventivní program Veselé zoubky
ARTOFOTO.cz © 2017 created by Grafiweb