Pasování na čtenáře

Ve středu 22. června jsme si s našimi prvňáčky užili slavnostní den v místní knihovně. Prvňáčci přišli krásně oblečeni a v podpaží si nesli oblíbené knížky. Paní knihovnice Květa Šlemínová děti mile přivítala. Pak bylo na dětech, aby ukázaly, co se za školní rok naučily. Bez zaváhání a správně zodpověděly všechny zadané otázky a opravdu krásně přečetly kousek textu ze své oblíbené knížky.

Pasování na „Rytíře řádu čtenářského“ se ujal sám pan král – starosta Tomáš Drobný. Všichni noví „Rytíři řádu čtenářského“ dostali za odměnu medaili, klíč ke čtenářské truhle a knížku. Po závěrečné řeči pana krále a paní ředitelky jsme si zazpívali prázdninovou písničku. Bylo to super dopoledne! Děkujeme a přejeme krásné prázdniny.

třídní učitelka Klára Turková

Se školou na golf
Česko sportuje
Čtení pomáhá
Ovoce a zelenina do škol
MAS Podlipansko
DM preventivní program Veselé zoubky
ARTOFOTO.cz © 2017 created by Grafiweb