Konec školního roku 2021/2022

 Červená, podobně jako vejce, je symbolem nového života, a právě červen je dobou, kdy začínáme sklízet jeho plody, které byly během března zasety, během dubna a května opečovávány a vedeny k růstu. I my ve škole vidíme jak naše děti rostou a jak se posouvají. Žáci se účastnili atletických závodů v Hořátvi, sportovního dne v Pískové Lhotě, plnili úkoly zdatného cyklisty v Nymburce, vyjeli na výlet do zoo Chleby, zkoušeli různé pokusy nejen s roboty s Edubusem a závěr školního roku oslavili slavnostní akademií, kde se děti napříč ročníky prezentovali v různých disciplínách např.zpěv, tanec, módní přehlídka či herectví. Vystoupení byla úžasná a zábavná. Každý návštěvník odcházel s dobrou náladou a úsměvem na rtech. Své první vysvědčení dostali prvňáčci a své poslední v Kostelní Lhotě zase páťáci. Vždy, když něco končí, něco nového zase začíná! Podívejte se na krásné fotografie do naší FOTOGALERIE. Přejeme všem bezpečné a slunečné prázdniny plné radosti a štěstí!

Se školou na golf
Česko sportuje
Čtení pomáhá
Ovoce a zelenina do škol
MAS Podlipansko
DM preventivní program Veselé zoubky
ARTOFOTO.cz © 2017 created by Grafiweb