Atletická soutěž malotřídních škol + sportovní den

Ve středu 19. 6. se někteří žáci 2. – 5. ročníku vydali do Hořátve reprezentovat naši školu v atletických závodech. V rámci protažení a zahřátí jsme jako dopravní prostředek zvolili kolo. Cesta byla příjemná. Za necelou půl hodinku už jsme parkovali na zahradě ZŠ Hořátev. Účast byla opravdu veliká, tentokrát se do soutěže přihlásilo 11 malotřídních škol. O to více nás potěšilo, že jsme dokázali získat celkem 4 medaile. Zlatou medaili ve skoku dalekém, dvě stříbrné v běhu na 400 metrů ( obzvláště těžká disciplína) a poslední bronzovou v běhu na 60 m. Celá akce byla opravdu výborně zorganizována, velké díky patří právě učitelskému sboru ZŠ Hořátev. Už se moc těšíme na příští rok, a ještě jednou gratulujeme vítězům. 😊

Ostatní žáci si mezitím užili sportovní dopoledne na hasičském hřišti v Pískové Lhotě, kde si pro ně mistr světa v OCR připravil přednášku o sportu a poté si žáci mohli vyzkoušet také závod na čas.