Jablíčkový den ve škole

První měsíc výuky uplynul jako nic. Děti se krásně adaptovaly na školní prostředí, a tak nastala ta pravá chvíle na trochu zábavy a zpestření každodenních školních povinností. Jablíčkový den – projekt oslavující naše tradiční podzimní ovoce – je veselá a osvědčená akce pro všechny žáky školy.
Děti zářily v barvách jablíček, zkoumaly je ze všech stran, ochutnaly výtečné jablečné pokrmy, které připravily ochotné maminky a babičky. Prvňáčci si dokonce sami připravili salát plný vitamínů z jablek a mrkve. Všechny děti se vzájemně navštívily ve třídách, plnily zábavné úkoly, zpívaly písničky a recitovaly básničky o jablíčkách, cvičily a počítaly s jablíčky, četly a povídaly si o nich.
Jablíčkový den se velmi vydařil. Užili jsme si společně spoustu legrace a už se těšíme na další zábavné aktivity.
Veliký dík patří rodičům za podporu a pomoc. Děkujeme!