Projektový den „Kouzelná škola“

Veselým dopolednem na školní zahradě odstartoval v pátek 9. 9. celoroční projekt s názvem „Kouzelná škola“. Děti přišly oblečené v nápaditých kostýmech a učitelský sbor nezůstal rozhodně pozadu. Děti přivítalo hned několik mocných kouzelnic. Tyto čarodějky, ovládající základní zemské živly a mající nadpřirozené schopnosti, si pro děti připravily zajímavé úkoly. Malí kouzelníci, rozlosovaní kouzelným kloboukem do týmů, si mohli vyzkoušet střelbu z luku, zdolat veselou překážkovou dráhu, vyrobit si kouzelný amulet, poslechnout si a reprodukovat pohádkovou hudbu, vyluštit tajemnou hádanku a všemi smysly ochutnat léčivé dary matky přírody.
Děti si užily spoustu zábavy, počasí bylo kouzelné a další akce tohoto celoročního projetu jsou před námi .
Děkujeme všem rodičům za spolupráci při přípravě kostýmů pro malé čaroděje a čarodějky!
Vaše kouzelná školička