Škola v přírodě – Horní Bradlo – 1. den:

Cestu do Horního Bradla nám zpříjemnil spontánní zpěv dětí. Ubytovali jsme se a byli jsme přivítáni skvělým obědem (rizoto s pestrou nabídkou zeleninové oblohy). Po odpoledním odpočinku jsme se vydali do Horního Bradla nakoupit pohledy a nějaké dobrůtky. Cestou z Bradla jsme se vydali na průzkum okolí. V lese děti vytvořily z přírodnin krásné obrázky pravěkých zvířat. Tématem letošní školy v přírodě je totiž pravěk. Počasí nám přálo a po návratu do objektu RSA Tesla si děti pohrály na místním krásném workoutovém hřišti. Po výborné večeři (holandský řízek, bramborová kaše a výběr z kompotů či kyselá okurka) si děti založily deníčky, poté děti předvedly krátké scénky, hádanky a písničky o pravěku. Před přípravou na spaní jsme si ještě společně zazpívali pár písniček, které se postupně na této škole v přírodě chceme všichni naučit. Věříme, že další dny nám uplynou v takové pohodě jako tento 😊.