Školní akademie a vyvážení páťáků

Ve středu 26. června jsme uspořádali již tradiční školní Akademii (i když by tuto akci vystihoval spíše název Zahradní slavnost).  Koná se totiž dopoledne a nejde při ní ani tak o prezentaci školních vystoupení veřejnosti, ale jedná se spíše o rozlučkovou akci, na kterou si jednotlivé třídy a skupinky žáků připravují krátká vystoupení pro své kamarády a spolužáky před prázdninami.

Tou nejdůležitější událostí ale je „vyvezení našich páťáků do světa“, neboť s tímto školním rokem končí také jejich docházka na naší škole a na druhém stupni již budou pokračovat jinde.

Akce to byla opět vydařená, vystoupení pestrá a plná radosti a legrace. Páťáci uspěli i při drobném přezkoušení, a tak pevně věříme, že se jim bude učení dařit i na druhém stupni. Přejeme jim hodně zdaru!

https://photos.app.goo.gl/7rxA9YxqWaNVnr4r5