Poslední školní den jsme se společně rozloučili s dalším školním rokem plným učení, objevování, zážitků i společných úspěchů. Ve třídách si žáci převzali svá vysvědčení, ocenění za celoroční práci a naposledy se setkali se svými spolužáky a učiteli před začátkem letních prázdnin.
Letošní rok byl pro naši školu opět plný zajímavých výletů, soutěží, kulturních akcí i sportovních aktivit. Děkujeme všem žákům za jejich snahu, rodičům za podporu a spolupráci a všem zaměstnancům školy za jejich každodenní práci, díky které je naše škola místem, kde se děti nejen vzdělávají, ale také rostou jako osobnosti.
Rádi bychom také poděkovali panu starostovi, Obecnímu úřadu, Školské radě, Mateřské škole, místní knihovně i všem obecním spolkům za podporu, spolupráci a přízeň v uplynulém školním roce. Velmi si vážíme všech společných aktivit a těšíme se na jejich pokračování i v dalším školním roce.
Všem žákům, rodičům, partnerům školy i přátelům přejeme krásné, slunečné a odpočinkové letní prázdniny plné nových zážitků. Těšíme se na shledání s vámi všemi opět v září.
Informace k zahájení nového školního roku najdete zde: