Návštěva žáků 5. ročníku v ZŠ Sadská

V pátek 12. června se byli páťáci podívat na svoje budoucí působiště na ZŠ Sadská. Držíme jim palce, aby se jim tam líbilo a Kostelku dobře reprezentovali.